Brak miesiączki po wyciągnięciu pierścienia

Witam wyciagnelam pierscien na czas stosunku wozylam nowy niestety nastepnego dnia bo tamten mi sie zapodzial, trzymalam nowy przez trzy tygodnie od czasu kiedy go wlozylam, wyciagnelam i nie dostalam miesiaczki jeszcze. Czy moze byc taka mozliwosc ze jej nie dostane? czy powinnam wlozyc pierscien po 7 dniach przerwy? czy moge byc w ciazy?

Aleksander Ropielewski

Może się zdarzyć, że miesiączka pojawi się z opóźnieniem. Ryzyko ciąży w opisanej sytuacji jest minimalne.