Problem z radzeniem sobie z własnymi myślami

Witam. Mam na imię Wioleta i mam 19 lat. Mój problem polega na tym, że nie umiem sobie poradzić z własnymi myślami. Jeszcze rok temu temu wszystko było w normie, ale później małymi krokami zaczęło się coś dziać w mojej psychice. Czuję, że nie jestem do końca sobą, mam wielkie zaburzenia kontaktu z rzeczywistością. Unikam kontaktu z ludzmi bo czuje ze nie poradze sobie z rozmową z nimi. Wszystko jakby zaczęło byc mi obojętne i nie umiem skoncentrowac sie na niczym. Co mam robić?Proszę o odpowiedź

Dzień dobry.

Pani aktualny obniżony nastrój oraz poczucie niemocy wymagałby poszukania przyczyny, której nie sposób odnaleźć drogą internetową, dlatego sugerowałbym Pani konsultację psychologiczną, dzięki której mogłaby Pani przynajmniej zidentyfikować powody stanu, w którym się Pani obecnie znajduje.

Pozdrawiam.