Natrętne myśli, płaczliwość, lęki i brak emocji u 18-latki

Witam.Mam 18 lat i od niespełna roku w mojej psychice dzieje się coś nie dobrego.Wczesniej bylam bardzo enegriczną, dowartościowaną i pewną siebie osobą. niestety wszystko sie zmienilo i nie umiem sobie poradzic z tym wszystkim. Czuje jakbym nie była sobą i traciła kontakt z rzeczywistym swiatem i ludzmi. Unikam spotkan,boje sie krytyki i mam w głowie mysli z których ciezko jest mi sie uwolnić, mam tez różne lęki, czesto płacze.Nie czuje zadnych emocji i wszystko jest mi obojetne, Prosze o pomoc

Dzień dobry.

Pani aktualny obniżony nastrój oraz poczucie niemocy wymagałby poszukania przyczyny, której nie sposób odnaleźć drogą internetową, dlatego sugerowałbym Pani konsultację psychologiczną, dzięki której mogłaby Pani przynajmniej zidentyfikować powody stanu, w którym się Pani obecnie znajduje.

Pozdrawiam.