Jak mogę panować nad emocjami?

Witam, mam bardzo ważne pytanie jak mogę panować nad emocjami?Codziennie jestem nerwowa, ciągle mam złe myśli wtedy płaczę i wyładowuję złość na rzeczach proszę o pomoc

Dzień dobry!

Temat, który Pani porusza jest bardzo złożony i przekracza możliwości skróconej porady internetowej. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz zebranie większej ilości informacji. Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Witam serdecznie,

Proponuję co rano kilka głębokich oddechów, aby dotlenić mózg i całe ciało. A następnie proszę zastanowić się komu może być Pani wdzięczna i za co. Codzienna praktyka z wdzięcznością pozwoli Pani na wyciszenie i uspokojenie się. Proszę zawsze kierować myśli w pozytywną stronę. Proszę się też zastanowić co miłego bezinteresownie zrobiła Pani komuś tak, aby on był Pani wdzięczny. Szkoda Pani młodych lat na zamartwianie się i wyszukiwanie tylko złych rzeczy w swoim krótkim życiu.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
www.psychoterapie-szczecin.pl