Problem z myśleniem logicznym u 22-latka

Witam mam taki problem skończyłem gimnazjum, zawodówkę teraz pracuje i chodzę do Liceum ogólnokształcący teraz mam taki problem ze nie myślę logicznie i przy pracy , prawie nic mi nie wychodzi w życiu, ciągle sie czyms przejmuje ze mi nie wyjdzie jak powinno itd nie umiem prawie nic wymyśleć kratywnego mam wrazenie ze czasem jestem ułomny co zrobić aby aby lepiej myślach logicznie ??:((( prosze o pomoc ???

Witam Pana.
Myślę że na początek trzeba sprawdzić jakie jest podłoże Pańskiego problemu. Sugerowałabym udanie się do psychologa żeby to ustalić.
Na pewno w tym wszystkim (a może to właśnie jest przyczyna) nie pomaga ciągłe przyjmowanie się i zakładanie z góry, że Panu nie wyjdzie. To również może być przedmiotem pracy z psychologiem/ psychoterapeutą.
Serdecznie pozdrawiam,
MB