Brak miesiączki a infekcje pochwy

Witam. Mam 18 lat i półtorej tygodnia temu odczuwałam pieczenie, swędzenie i czasami ból pochwy i od tego czasu wydobywa się grudkowaty gęsty żółto-biały śluz (czasami o nieprzyjemnym zapachu). Planowana miesiączka była na 16.04 (tydzień temu a do dziś nie ma). Ostatnie współżycie było w styczniu po czym później regularnie miesiączkowałam. Czy brak okresu może być spowodowany jakaś infekcją pochwy? Bo ciąże raczej wykluczam? Proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być spowodowany infekcją stresem itp. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.