Biały, gęsty i grudkowaty śluz o dość nieprzyjemnym zapachu

Witam! Mam biały, gęsty i grudkowaty śluz o dość nieprzyjemnym zapachu. Czy może być to objaw ciąży? Jestem przed miesiączką(na dniach powinnam ją dostać,jednak nie wykluczam ciąży). Mam ból piersi i jajników, a także wspomniany wyżej śluz, mam wrażenie, że dosłownie kapie ze mnie. Tydzień temu doszło do stosunku, wczoraj zrobiłam test, ale obawiam się, że za wcześnie. Czy jest możliwość wizyty i ginekologa, który może wykryć ciążę po tak krótkim czasie? - bardzo proszę o pomoc, bo oszaleję.

Aleksander Ropielewski

Objawy sugerują infekcję dróg rodnych. W opisanej sytuacji kontakt z ginekologiem jest najlepszym postępowaniem. Zweryfikuje on podejrzenie ciąży oraz oceni obecność infekcji.