Brak miesiączki, ból głowy i obniżone samopoczucie a prawdopodobieństwo ciąży

W ostatnie dni maja powinnam dostac miesiączke . A jest juz 5 czerwiec a miesieczki nie mam. Nigdy mi sie tak nie spoźniała, wczoraj robilam test ciązowy chociaz ciazy nie podejrzewalwm i wyszedl negatywny. Boli mnie codziennie glowa . Nie nam humoru ciagle mi slabo duszno pobolewa czasem w klayce piersiowej. Czuje bóle hak ba miesiaczke ale przechodzą. Boje sie co to moze byc a wizyte u ginekologa mam dopiero na koniec miesiąca. Jetem po 2 cesarkach

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udąć się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawową diagnostykę.