Brak miesiączki i objawów menopauzy

mam pytanie mam 46 lat od 3 miesiecy nie miesiaczkuje nie mam objawow menopałzy jak inne moje znajome dzieci nigdy nie rodziłam czuje sie dobrze oprucz tej miesiaczki co to moze byc co sie ze mna dzieje małgorzata

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.