Brak miesiączki od 3 lat a szanse na ciążę

Szanowni państwo w moim poprzednim pytaniu niewłaściwie specjalista odczytał czas od ostatniej miesiączki dlatego pozwoliłam sobie zadać go jeszcze raz. Od trzech lat nie miesiączkuję. Wciąż mam strach przed zajściem w ciążę. Zrobiłam badania poziomu hormonów. Estradiol <5.00 FSH- 145,90 LH - 50,40. Czy mój strach jest uzasadniony?

Magdalena StusiĹska

Jeśli nie miesiączkuje Pani od trzech lat- szansa zajścia w ciążę z racji tego, że weszła Pani w menopauzę praktycznie nie istnieje.