Brak miesiączki od dwóch miesięcy i wrażliwe piersi

Witam. Mam 20lat. Dwoje dzieci w wieku 4lata i 10miesiecy. Od prawie dwoch miesiecy nie mam miesiaczki, jedynie w listopadzie mialam gesta wydzieline zabarwiona przez 4dni na roz pozniej 3dni spokoju i 10dni zadka wydzielina z grodkami krwi. Ostatnio mam wrazliwe piersi ale innych zmian ani dolegliwosci nie mam. Co to moze byc? Strasznie sie niepokoje. Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym wykluczyć ciążę i ewentualnie skonsultować się z ginekologiem w sprawie zaburzeń cyklu.
Pozdrawiam