Brak miesiączki po wypalanej nadżerce

Mam taki proble,miałam wypalaną nadżerkę 1 paździrnika po 2 tygodniach krwawiłam , byłam uprzedzona przez lekarza że może sie zdażyć gdyż strup się bedzie odrywac,ale już w listopadzie nie dostałam miesiączki i w grudniu,za to w styczniu dostałam okres normalnie ktory trwał 6 dni jak zazwyczaj było, a w lutym znów go nie ma i od jakiś dwóch tygodni pojawiło sie takie kłucie podbrzusza ale nie mainnych objawów na miesiączke jak i jej,czy to może być związane z tą wypalanką czy moze cos inengo ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaburzenia miesiączkowania mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

Marek Pabian

Witam serdecznie,zaburzenia miesiączkowania nie mają nic wspólnego z przebytym zabiegiem wypalania nadżerki.Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem,który postawi prawidłową diagnozę oraz unormuje cykle.