Brak miesiączki po zabiegu w znieczuleniu ogólnym?

Witam, 9 lutego miałam operację w znieczuleniu ogólnym. Ostatnią miesiączkę miałam 19.01.2015 i do tej pory nie dostałam kolejnej. Miałam robione badania krwi przed operacją i nie wykryły ciąży. Współżyłam przed operacją, później dopiero na koniec lutego. Czy jest ewentualność,że mogę być w ciąży? Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
stres związany z operacją mógł opóźnić menstruację- proszę spokojnie poczekać, a w razie wątpliwości wykonać test ciążowy.