Brak miesiączki po założeniu wkładki miedzianej

Witam.Od dwóch miesięcy mam założona miedzianą spiralę.Od momentu jej założenia regularnie kochałam się z mężem bez dodatkowego zabezpieczenia Pierwszy okres był bardzo obfity.Kolejną miesiączkę powinnam dostać 18.04. Oprócz lekkiego krwawienia(dosłownie kilka kropel) nie mam miesiączki. Zrobiłam 5 testów ciążowych- wyszły negatywnie. Dzisiaj zrobiłam Beta-HCG, wynik < 1,20 mIU/ml. Kobiety nie będące w ciąży: < 5,0. Co to oznacza? Jestem w ciąży czy brak miesiączki to wina spirali?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, proponuję powtórzyć badanie beta hcg.