Brak miesiączki po zastosowaniu tabletek Limetic

bralam tabletki limetic w lutym pore dni pozniej dostalam miesiaczke 26lutego tabletki bralam przez 2tyg pozniej przestalam poniewaz nie wzielam ich tak jak powinnam nie wzielam ich po 28dniach po miesjaczce i w1dzien miesiaczki dlaczego lrzestalam je brac a teraz nie mam miesiaczki kiedy mam sie jej spkdziewac?

Aleksander Ropielewski

Ponieważ orzyjmowała Pani tabletki bardzo nieeegularnie trudno jest powiedzieć kiedy pojawi się najbliższe krwawienie. Wynika to z zachwiania równowagi hormonalnej.