Brak miesiączki, pozytywny test ciążowy

Witam 13,08 była ostatnia miesiączka. 18.09.2015r byłam u ginekologa ale nie stwierdził ciąży. We wrześniu wogóle nie dostałam miesiączki. Dnia 05.10 robiłam dwa testy pierwszy wyszedł pozytywny a drugi negatywny,oba testy były tej samej firmy.Mam nabrzmiałe piersi bóle podrzusza i kuje mnie w macicy. Czy to moze oznaczac ciąże prosze o odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem i wykonanie badania USG ginekologicznego. Z opisu sytuacji nic nie wskazuje na ciążę.

Piotr Pilarski

Może to być objaw ciąży. Sugeruje wizytę u ginekologa i wykonanie badania bhcg z krwi.

Pozdrawiam.