Brak miesiączki, wahania nastroju a ciąża

Witam. Mam problem, mianowicie ostatnią miesiączkę miałam dwa miesiące temu, a od dwóch dni mam dosyć silne bóle podbrzusza (prawa strona) i pojawiło się ciemnobrązowe (bezwonne, dosyć gęsta konsystencja) plamienie, i ból krzyża. Posiadam stałego partnera, nie zabezpieczamy się. Do lekarza niestety nie mam możliwości się udać jeszcze przez miesiąc, ponieważ przebywam za granicą. Czy objawy mogą świadczyć o ciąży? Dodam że nie mam mdłości, ale bardzo duże wahania nastroju.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać test ciążowy. Bez względu na wynik konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa. Jeżeli wynik będzie ujemny to proszę Konieczne udać się do ginekologa na miejscu gdzie teraz Pani przebywa.