Brak możliwości operacji z powodu wagi przy rwie kulszowej
Od dwóch lat cierpię na ogromny ból spowodowany rwą kulszową,zrobiono rezonans-dyskopatia wielopoziomowa,przepuklina obustronna po ok.2cm.leczenie najmniejszymi dawkami sterydów,fizykoterapia.Łykam duże ilości leków przeciw zapalnych-polfram carbo,olfen,nefopam .Porażenie stopy (opada) i ogrom ból kręgosłupa promieniowanie aż do palców stopy nie daje normalnie żyć.Czy prawidłowy jest stwierdzenie przez lekarza konsultanta,że nie może mnie operować bo ważę 90 kilogramów?

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Przyczyny ostrego niedokrwienia kończyny dolnej
Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jakie czynniki wpływają na rozwój tego schorzenia? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - absolutnie nie - proponuję udać się do innego ośrodka.
Pozdrawiam, dr n.med Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg