Brak odczuć podczas stosunku a badania hormonalne

Witam, Chciałabym wykonać we własnym zakresie, wyniki hormonalne w celu wykluczenia iż ich wahania przyczyniają się do braku odczuć podczas stosunku. Mój cykl jest 28 dniowy. Jakie hormony powinnam zbadać, w jakim czasie i na co powinnam zwrócić uwagę zanim je wykonam. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź.

PRL, FSH , LH, Estradiol . Mozliwe ze nie sa to zmiany hormonalne. Moze to byc kwestia, psychologiczna, partnera, lub dysfunkcji pochwy. Konieczne badanie i rozmowa. Zapraszam