Brak okresu a stosowanie Asubtela

Dzien dobry, mam 28 lat i od dwoch miesiecy nie pojawila sie u mnie miesiaczka. Lekarz przepisal mi tabletki hormonalne/antykoncepcyjne Asubtela, ale nie dostalam zadnego leku na wywolanie miesiaczki i mimo przyjmowania wyzej wymienionych tabletek nadal nie mam okresu. Czy taki sposob leczenia jest odpowiedni ? Pozdrawiam Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest ponowna wizyta u lekarza ginekologa i rozszerzenie diagnostyki.