Torbiel, krwawienie poronne i brak okresu

Witam 01.2016 na wizycie u ginekologa okazalo sie ze mam torbiel,dostalam luteine na wywolanie okresu,miesiaczka nie pojawila sie bo okazalo sie ze bylam w ciazy ktora poronilam na poczatku marca(8 tydzien).Wszytsko samo sie oczyscilo,dostalam duphaston na wywolanie okresu,bralam go od 15 dnia po zakonczeniu krawienia poronnego przez 10 dni.Dzisiaj mija 14 dzien od odstawienia tabletek a ja nadal nie dostalam okresu.Bola mnie piersi,sa nabrzmiale,testy negatywne.Dlaczego okres sie nie pojawil?

Gospodarka hormonalna w Pani organizmie została trochę zachwiana i potrzebuje Pani trochę czasu na powrót do normalności. Proszę dać organizmowi ten czas i pozostać pod opieką ginekologa. Zalecam jednak spokój i niewyczekiwanie każdego dnia na miesiączkę.