Co oznacza spóźnianie się miesiączki i nieregularny cykl?

Witam mam 29 lat jestem juz po jednym cc synek ma 18 msc i chce zap odnosnie cykli msc. Przed ciążą mialam nie regularne cykle nawet 40 dniowe , podczas karmienia piersia mialam dwie czytrzy miesiaczki karmilam 11 mscy a po zakonczeniu karmienia dwie, na poczatku maja i nastepna w lipcu. Następnie bylam u doktora z powodu znowu spozniajacego sie okresu we wrzesniu dostalam luteine na wywolanie no i znow minelo 50 dni i znow wzielam luteine dostalam okres prolaktyna w normie co z tym moge zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest diagnostyka hormonalna, proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa.