Brak okresu a stosunki bez wytrysku i zabezpieczenia

witam okres dostałam 23 maja wczoraj 20.06.2014 powinnam dostac okres ale go nie było i jak narazie nie dostałam w miedzy czasie uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia ale on ani razu nie skończył wytrysku w środku pochwy powiedzcie co mam zrobic w tej sytuacji

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. Proponuję wykonać test ciążowy, który będzie już wiarygodny.