Brak okresu i implant u 19-latki

Witam serdecznie. Mam implanta od ponad roku. na poczatku jak go zalozylam to krwawilam caly czas przez kilka miesiecy ale od jakiegos czasu nie mam wogole okresu. mam 19 lat i zastanawiam sie czy jest to zdrowe dla organizmu i czy nie powinnam cos zrobic by przywrucic okres?? prosze o odpowiedz

Witam,
nie bardzo rozumiem czym jest ten implant.
Czy ma Pani na myśli założoną wkładkę domaciczną?
W tym wieku powinna Pani raczej stosować antykoncepcję hormonalną zamiast wkładek na stałe.
Powinna się Pani zgłosić do ginekologa.

pozdrawiam