Brak okresu i skurcze podbrzusza po lekach

Witam nie mam juz ponad 2miesiace okresu bylam u ginekologa i przepisów mi tabletki na przyspieszenie okresu ale nic nie dalo. Od soboty mam skurcze w podbrzuszu ze sie ruszyć nie mogę boli mocno a nagle przestaje ibtak kilkanaście dziennie razy. Mysle ze leci mi okres ale niestety nie ma. Co robic.?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa lub lekarza POZ, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec.