Bóle podbrzusza po operacji usunięcia torbiela na prawym jajniku

Witam, jestem trzy tygodnie po operacji usunięcia torbiela na prawym jajniku. Okres dostałam tydzień po operacji (w terminie) z tym że od pierwszego dnia zaczęło boleć mnie podbrzusze wraz z odbytem, tak jakby skurcze, okres już prawie się kończy a ból dalej doskwiera. Czy to jest normalne ? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa lub rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.