Stosowanie Nuvaringu przy powiększonym jajniku

Witam.byłam u ginekologa okazało sie że mam powiekszony lewy jajnik roz. 53x55 mm z torbielka krwotoczna o roz. 21mm.Pani ginekolog przepisała mi krążki nuvaring,zeby wyleczyć jajnik.mialam zaczac stosować pierwszego dnia miesiączki, tak tez zrobiłam.problem w tym że jak tylko włożyłam krążek to Zatrzymał mi się okres. Juz ponad tydzień i nic nie ma. Chciałam zapytać czy to normalne? Mam też bóle brzucha i piersi.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.