Ból i pieczenie w pochwie

Witam. Mam probelm od 3 dni odczuwam ból i pieczenia w pochwie i jej okolicach. Najbardziej odczuwalne są te objawy przy chodzeniu, siadaniu i kladzeniu się. Co to może być? Czy da sie to wyleczyć nie udając się do ginekologa? Czy jednak musze iść i upewnić się czy to nie jest nic poważnego? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.