Promieniujący ból w okolicach splotu słonecznego

Witam.BOL PROMIENIUJE MI Z OKOLICACH SPLOTU SLONECZNEGO ,MAM WYMIOTY,BIEGUNKI WODNISTE,PIECZENIE W PRZELYKU,ODCZUWAM TEZ MOCNY UCISK NA MOSTEK,MA CZERWONE SUCHE PLACKI POD PACHAMI I W KROCZU.JESTEM CUKRZYKIEM INSULINOWYM,NADCISNIENIOWCEM.MIALEM WYKONANOM GASTROSKOPIE,KOLANOSKOPIE,BADANIA NIC NIE WYKAZALY,JA OD ROKU CZUJE SIE CORAZ GORZEJ.PROSZE O POMOC

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza diabetologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.

Wymaga Pan kontaktu z rozsądnym internistą, który oceni wszystkie dolegliwości i postara się pomóc. Uwzględniając dietę, masę Pana ciała, sport-ruch i ocenę stresu i umiejętności radzenia sobie z nim..