Promieniujący ból po prawej stronie klatki piersiowej

Witam, w zeszłym miesiacu wykonalam tk klatki piersiowej prywatnie, poniewaz od dluzszego czasu obawialam sie ziarnicy, mimo, ze usg wezlow i rtg wyszly prawidlowo-bez zmian. Teraz od tygodnia dokucza mi jakby bol-naciaganie/zakwasy nie mam pojecia jak to okreslic, bardziej po prawej stronie klatki piersiowej promieniuje do pachy, czasami na srodku klatki, po lewej stronie, ale zdecydowanie czesciej po prawej. Boje sie, ze to promieniowanie tk moglo wywowalac jakies zmiany... Co robic?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wątpliwa hipoteza. Może czas zacząć leczyć się u lekarza, zamiast diagnozować wymyślone choroby na własną rękę? Wskazana konsultacja dolegliwości z lekarzem rodzinnym.