Ból z prawej strony klatki piersiowej

Witam zaczęło się  od grypy trwała z małymi przerwami ok 4 tygodnie przez cały ten okres męczył mnie kaszel raz mokry raz suchy. 6 dni temu zaczęły się  bole w klatce piersiowej bardziej w dolnej części prawej strony pół narastał i przenosił się  z przodu na bok i tył prawej strony klatki piersiowej byłam na badaniach ale zdjęcia rtg nic nie wykazały jestem po antybiotyku ale ból dalej jest nie mogę się  zbytnio ruszać siedzieć nie daje rady chodzić w miarę ale bardzo się  mecze leczenie tez sprawia mi ból ponieważ nie potrafię sobie znaleźć miejsca takiego żeby nie bolało proszę o pomoc pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety bez badania lekarskiego nie jestem w stanie określić, co może być przyczyną Pani dolegliwości. Grypa jest chorobą, która bardzo często wikła się innymi dolegliwościami. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który osłucha i opuka płuca, zbada drżenie piersiowe, sprawdzi symetrię klatki piersiowej. Być może konieczne będzie powtórzenie badania RTG.

Pozdrawiam.