Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Parestezje w okolicy splotu słonecznego

Dobry wieczór. Mam 25 lat i odczuwam okresowo parestezje w okolicy szczególnie splotu slonecznego, brzucha, klatki, czasem promieniuje do pleców, glowy. Najczęściej jednak dotyczy nadbrzusza. Trwa to około roku i obecnie bardzo sie nasililo. Odczucie to opisalabym jako mrowienie, igly,pieczenie, prad. Ostre ,klujace , przeszywajace. Trwa kilka sekund. Występuje wiele razy w ciągu dnia. Nasila się pod wplywem stresu jednak występuje tez podczas codziennnych czynnosci. Co z tym mogę zrobić.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

prosze koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.

0

Witam serdecznie, może Pani przyjechać do mnie do Warszawy, zamówić konsultację online lub skorzystać z porady lokalnego psychoterapeuty specjalizujęcego się w leczeniu problemów zwięzanych z kumulację negatywnego stresu i nerwic. Pozdrawiam miło Krzysztof Dudziński

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy