Ból w okolicach lewego jajnika w 20. tygodniu ciąży

Witam Serdecznie Panie Doktorze, od kilku dni odczuwam ból w okolicach lewego jajnika. Jest on ciągnący i piekący szczególnie przy wykonywaniu pewnych ruchów taki jak leżenie na boku i chodzenie. Dodam,że jestem w 20 tygodniu ciąży a wizytę mam dopiero za parę tygodni. Strasznie ta sytuacja mnie nie pokoi, więc proszę o szybka odpowiedz. Z góry bardzo dziękuję. OLA

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wczesniej udac sie do lekarza ginekologa. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.