Uporczywy katar i zatkany nos w 22. tygodniu ciąży

Witam, mam nieustępliwy katar w ciąży (22 tydzień) zaczełam 4 tygodnie temu stosować xylorin, najpierw raz na parę dni potem częściej i wygląda na to, że doprowadziłam sluzuwkę do jeszcze gorszego stanu. czy mogę zastosować pronasal, którym kiedyś leczyłam nieżyt nosa, obecnie nie jestem stanie spać i mam trudności z przełykanie, tak bardzo ztkany mam nos i uciązliwy katar

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.