Zatkany nos i bezbarwna wydzielina od dłuższego czasu

Szanowni Państwo, otóż mam problem z zatkanym nosem. Objawy pojawiły się jakieś 4 lata temu. To nie jest zwykły katar. Wydzielina z nosa jest bezbarwna. Stosowałem wiele środków: CLATRA CLINDAMYCIN MIP METYPRED NASOMETIN XYLORIN XYLORIN ALERGIA XYZAL - TELFEXO - feksofenadyna AFRIN - oksymetazolina TAFEN NASAL - budezonid tylko xylorin mi pomagał, ale na kilka godzin, a uczucie zatkanego nosa dalej wracało. nie wem co robić i czy jest moż;iwość wyleczenia tego nosa.

Jest tu potrzebny zabieg zmniejszenia małżowin nosa tzw konchotomia podśluzówkowa i leczenie zachowawcze uzupełniająco. zapraszam na konsultację i zabieg. kontakt 525234616