Zatkany nos i alergie

witam Serdecznie chodzi oto iż od paru tygodni mam zatkany nos dodam iż czasem nie mam go w ogóle a czasem powraca nie boli mnie nie leci mi krew nie mówię przez nos czuje zapachy potraw itp,myślę że to alergia na jakieś pyłki katar jak u mnie jest wodnisty co to może być jak byłem mały matka zrobiła badanie na alergię i nie wyszło konkretnie na co mam uczulenie ale wyszło że jestem alergikiem dodam iż to nie polipy bo nie powiększa mi się nos nie mówię przez nos POMOCY

Witaj

Może to być alergia, więc najlepiej płukanie nosa/zatok butelką, aby wypłukiwac zalegające alergeny oraz zalegający śluz.

Lek na alergię.

Polipy ? hm one powiększają nos na zewnątrz tylko w skrajnych przypadkach, bardzo rzadko.

Tak czy inaczej udaj się do laryngologa - warto aby zajrzał do nosa .
Powodzenia !