Dlaczego dziecko ma tak zatkany nos?

Witam! Rozkladam ręce z bezsilności na katar i kaszel mojego synka, 3 letni chłopcZyk od 2 miesięcy non stop kaszle, dzień i noc buzia się nie zamyka. Ma stwierdzana astmę leki od alergii. Dajemy ventolin, froksidal, singular, rupafin. Nawet do nosa na stałe nasometin. W nocy oddycha przez buzie A gdy chce przez nos to zaraz kaszle mocnym mokrym katarem przez kilka sekunt. Ciągle słychać jak ma zapchany nos czy to w dzień czy w nocy. Proszę o poradę

Lek. Michał Lenard

Przyczyną może być infekcja, lub problemy z zatokami. Sugeruję wizytę u dobrego pediatry, który spróbuje znaleźć przyczynę objawów i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!