Powiększony węzeł w prawej pachwinie

Od dwóch dni prawdopodobnie mam powiekszony wezel w prawej pachwinie. Czuję duże wypuklenie i ból przy dotyku. 5 dni temu byłam u ginekologa, który przepisał mi czopki diclac i distreptaza na zrost po cesarskim cięciu. Poza tym jestem przeziebiona. Mam zatkany nos. Rano mam zolto-zieloną wydzieline zalegającą z tyłu gardła i w nosie. Moje pytanie: czy diclac pomoże również na ten powiekszony węzeł. Ewentualnie do jakiego lekarza się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.