Naciągnięcie mięśnia w lewej pachwinie

Witam, w lecie krzywo stanęłam, naciągnęłam jakiś mięsień w lewej pachwinie. Pomogła maść przeciwbólowa, jednak czasami nawet najprostsze ćwiczenie (rozciąganie) powoduje ból i brak możliwości dalszego rozciągania. Czasami również boli mnie lewe biodro. Od dłuższego czasu z lewej strony na boku, na wysokości pępka mam małe wypuklenie,po naciągnięciu wypuklenie jest większe. Myślałam, że to odkładający tłuszczyk :), jednak to jest twardsze. Czy to może być od nogi?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badańie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego. Po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.