Ból kłujący brzucha u 28-latki

Dzień dobry od jakiegoś czasu dokładnie pół roku boli mnie w w lewej części brzucha(, tak na wysokości pępka) Robiłam już wszystkie badania Ostatnio nawet miałem kolonoskopię i nic nie wykazała. Ten ból jest ciągły- kuje. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, przeanalizowaniu wszystkich wyników bedzie mozna coś więcej powiedzie.c