Przewlekły ból brzucha promieniujący do pleców
Od kilku lat borykam się z przewlekłym bólem brzucha promieniujacym do pleców. Ból był umiejscowiony początkowo po prawej stronie tuż pod zebrami. Od pół roku ból praktycznie przeniósł się na lewą stronę pod linia żeber praktycznie z boku ciała. Choć występuje ból także po prawej stronie to ten po lewej jest jakby wiodącym bólem. Badania jakie zrobiłem w tym roku to morfologia, usg, gastroskopia. W 2014 kolonoskopia. Brak zmian, wyniki prawidłowe. Ból nasila się po tłustym, kawie etc.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie i przeanalizowaniu wyników badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.