Przewlekły ból brzucha promieniujący do pleców

Od kilku lat borykam się z przewlekłym bólem brzucha promieniujacym do pleców. Ból był umiejscowiony początkowo po prawej stronie tuż pod zebrami. Od pół roku ból praktycznie przeniósł się na lewą stronę pod linia żeber praktycznie z boku ciała. Choć występuje ból także po prawej stronie to ten po lewej jest jakby wiodącym bólem. Badania jakie zrobiłem w tym roku to morfologia, usg, gastroskopia. W 2014 kolonoskopia. Brak zmian, wyniki prawidłowe. Ból nasila się po tłustym, kawie etc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie i przeanalizowaniu wyników badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.