Bóle brzucha po każdym spożytym posiłku

Witam. Od roku miewam problem z bólem brzucha po spożytym posiłku, co doprowadziło do rezygnacji z jedzenia albo ograniczenia ilości. Nie odczuwam głodu, a jak tak to bardzo rzadko. Nie mam też ochoty na sięganie po jedzenie. Ból jest umiejscowiony w różnym miejscu, raz jest to z prawej strony czasami na dolnej części brzucha.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.