Pojawiające się bóle stawowe, ból z prawej strony brzucha

Jaką chorobę można podejrzewać w przypadku gdy wszystkie wyniki badań krwi są w normie, OB - 2, CRP-1,7 próby wątrobowe i trzustkowe również w normie. Występują takie objawy jak burczenie i przelewanie w jelitach, ból głowy (okolice czoła), pojawiające się bóle stawowe, ból z prawej strony brzucha (okolice wyrostka robacz., usunięty od kilku lat), ból pleców w okolicy nerek, pieczenie w cewce moczowej i odbycie, posiew moczu ok. Nadmienia, że leczę się już od 3 lat u różnych specjalistów.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.