Ból prawej strony ciała od kilku miesięcy

Witam, Od kilku miesięcy występuje u mnie ból prawej strony ciała. Od barku do palców prawej dłoni - najbardziej boli bark i środkowy palec. Dodatkowo doszedł ból prawej strony. Bóle nasilają się nad ranem kiedy wstaję, a potem gdy się kładę spać. Miałam wykonane MR głowy i kr. C ale żadnych zmian nie wykazało. Ana 2 - mam dodatnie, wyniki na toczeń negatywne. Mam stwierdzone Hasimoto. Już nie wiem do jakiego lekarza uderzyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Propońuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu i przeanalizowaniu wszystkich juz wykonanych badań bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.