Przyczyny bólu twarzy z lewej strony

Co może być przyczyną bólu brzucha z lewej strony (żołądek + na wysokości pępka)? Ból zaczął się w poniedziałek wieczór (myślałam, że to po sałatce jarzynowej) i razem z lekką biegunką trwał prawie całą noc, w środę po południu (po zjedz. kawałka ciasta) ból się pojawił, a w czwartek (po dość obfitym posiłku) ból był tak duży, że nie pozwalał zasnąć. Od tej pory czuję dyskomfort w żołądku po posiłku, wypróżnienia są niewielkie, jednak nie zbite oraz mam parcie na stolec jednak bez wypróżnienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.