Co znaczą bóle z prawej strony brzucha?
Bóle z prawej strony brzucha ( górny róg, w okolicach żebra)i plecach, aż do klatki piersiowej i łopatki o charakterze klucia, czasem rozlanym . Nie mam problemów z wypróżnianiem, stolec w normie, jedzenie nie ma wpływu na ból. Nie jest to bol stały, nie wiem w którym momencie mnie zaboli. Badania: Usg, gastroskopia (hp i mała nadżerka - po leczeniu), morfologia, próby wątrobowe i trzustkowe, crp, marker 19-9, ob, rtg kręgosłupa - wszystko w normie. Nie wiem, co dalej zrobić z tym bólem, przeszkadza w funkcjonowaniu. Czekam na kolonoskopię. Lekarz rodzinny nic konkretnego nie stwierdził. Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Skutki uboczne leczenia raka żołądka
Witam serdecznie,
Na podstawie opisu Pani nie można stawiać rozpoznania przez internet. Diagnozę stawia lekarz w gabinecie podczas konsultacji, na podstawie wywiadu, badania fizykalnego oraz badań dodatkowych. Dopiero mając te wszystkie informację lekarz prowadzący może ustalić rozpoznanie oraz dalsze postępowanie.
Pozdrawiam.