Co znaczą bóle z prawej strony brzucha?

Bóle z prawej strony brzucha ( górny róg, w okolicach żebra)i plecach, aż do klatki piersiowej i łopatki o charakterze klucia, czasem rozlanym . Nie mam problemów z wypróżnianiem, stolec w normie, jedzenie nie ma wpływu na ból. Nie jest to bol stały, nie wiem w którym momencie mnie zaboli. Badania: Usg, gastroskopia (hp i mała nadżerka - po leczeniu), morfologia, próby wątrobowe i trzustkowe, crp, marker 19-9, ob, rtg kręgosłupa - wszystko w normie. Nie wiem, co dalej zrobić z tym bólem, przeszkadza w funkcjonowaniu. Czekam na kolonoskopię. Lekarz rodzinny nic konkretnego nie stwierdził. Dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Na podstawie opisu Pani nie można stawiać rozpoznania przez internet. Diagnozę stawia lekarz w gabinecie podczas konsultacji, na podstawie wywiadu, badania fizykalnego oraz badań dodatkowych. Dopiero mając te wszystkie informację lekarz prowadzący może ustalić rozpoznanie oraz dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.