Narastający, ostry ból w okolicy szczęki i szyi z lewej strony

Dzień dobry, od dwóch dni odczuwam narastający, ostry ból w okolicy szczęki i szyi z lewej strony. Wyczuwam twardy guz na żuchwie oraz mały guzek mniej więcej na wysokości ślinianki. Od kilkunastu godzin odczuwam też ból wszystkich stawów. Nie mam temperatury i nie czuję się osłabiona. Będę bardzo wdzięczna za sugestie do lekarza jakiej specjalizacji się udać oraz czy istnieją jakieś sposoby na złagodzenie tych dolegliwości. Dziękuję Aleksandra

Lek. Tomasz Budlewski

A czy leki przeciwbólowe dostępne w aptekach pomagają na ból? Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po. Wstepnym badaniu bedzie mozna zdecydować o odpowiednim rozszerzeniu diagnostyki.