Guzek po prawej stronie szczęki

Witam . Mam lat 28 i od kilku lat pojawia się po prawej stronie szczęki guzek( tłuszczak) guzek pojawia się i sam zanika ,mogę go palcem przesuwać i czasem to boli . Nie martwiłam się o to ,bo to jest podobno nic szkodliwego ,ale te guzki pojawiły się na nogach i jak przykucnę to bardzo widać ,że pod skórą znajduję się tak jakby guzek , dodatkowo te guzki wyczuwam też czasem na rękach ,na brzuchu oraz na karku .Byłam u chirurga naczyniowca ale nie pomógł mi ,wręcz zbagatelizował sprawę.

Mam za mało danych ale uważam, że należałoby po usg guzów wyciąć jeden w miejscu gdzie blizna nie będzie widoczna i dać do badania histopatologicznego bo podejrzewam mnogie tluszczaki lub wlokniaki (choroba Recklinghausena )