Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Guzek po prawej stronie szczęki

Witam . Mam lat 28 i od kilku lat pojawia się po prawej stronie szczęki guzek( tłuszczak) guzek pojawia się i sam zanika ,mogę go palcem przesuwać i czasem to boli . Nie martwiłam się o to ,bo to jest podobno nic szkodliwego ,ale te guzki pojawiły się na nogach i jak przykucnę to bardzo widać ,że pod skórą znajduję się tak jakby guzek , dodatkowo te guzki wyczuwam też czasem na rękach ,na brzuchu oraz na karku .Byłam u chirurga naczyniowca ale nie pomógł mi ,wręcz zbagatelizował sprawę.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Główne osiągnięcia polskiej transplantologii

Polska transplantologia nieustannie się rozwija. Przeszczepy są coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Sprawdź, jakie są główne osiągnięcia polskiej transplantologii.

Witam , jakie jest pytanie?!?! Proponuję udać się do dobrego specjalisty chirurga ogólnego!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
Lek. Robert Gradzik Chirurg, Bytom
60 poziom zaufania

Mam za mało danych ale uważam, że należałoby po usg guzów wyciąć jeden w miejscu gdzie blizna nie będzie widoczna i dać do badania histopatologicznego bo podejrzewam mnogie tluszczaki lub wlokniaki (choroba Recklinghausena )

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy