Guzek na karku pod skórą

Witam.Mam problem ponieważ niecałe 2 miesiące temu na karku pod skórą u góry bardziej po lewej stronie wymacałem malutkiego guzka 2mm i zacząłem go uciskać po tym on w ciągu godziny urósł do 5mm i tak się zatrzymał twardy, czy przesuwalny nie wiem bo to mogło być złudzeniem a przesuwała się skóra.Właśnie ten guzek mi wczoraj wieczorem pękł!Ale czuję teraz że znowu odrasta laryngolog i lekarka wcześniej zbagatelizowały tego guza mimo że go badali dokładnie co to może być dodam że pękł pod skórą?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, mojego byc zmiana ropna lub łojotokową lub zmiana typu czyrak. Zalecam wizyte u lekarza rodzinnego i/lub skierowanie do chirurga. Pozdrawiam