Pęknięcie guzka w obrębie szyi

Witam.Mam taki problem ponieważ 2 miesiące temu na karku pod skórą wykryłem u siebie malutki guzek max 2mm i zacząłem się nim bawić a on w ciągu godziny urósł do 5mm i tak został aż do wczoraj kiedy to po prostu przy lekkim dotknięciu pękł.Tamten guzek był twardy,okrągły a czy przesuwalny tego na 100% nie wiem bo mam masywny kark i to równie dobrze skóra mogła się przesuwać i sprawiać takie wrażenie,lekarka i laryngolog twierdzili że to nic poważnego no ale teraz znowu on jakby odrastał???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobnie zmiana ma charakter zmiany ropnej lub łojotokowej. Zalecam wizyte u lekarza rodzinnego celem wykonania badania lekarskiego i zalecenia postepowania. Pozdrawiam